Teenused

CHIP Tuning

Kas sõiduauto minek tundub jõetu? Kas traktoril oleks rohkem jõudu vaja? Kas veoauto võtab liiga palju kütust? Meil on lahendus kõigile Teie probleemidele. 

Koostöös VKM Motorsiga pakume Saaremaal kvaliteetset ja spetsiaalselt Teie sõiduauto/traktori/veoauto jaoks välja töödeldud CHIP Tuningut.

Lisainfo saamiseks võtke palun ühendust!

AUTOREMONT JA DIagnostika

Pakume Teile järgmisi teenuseid:
-diiselmootorite remont ja diagnostika
-sõiduautode hooldus ja remont
-diagnostika ja veakoodide lugemine
-sõiduautode kodeerimine ja programmeerimine
-elektrikutööd

Käigukasti dünaamiline õlivahetus

Alates 2015 aastast pakume klientidele dünaamilist automaatkäigukasti õlivahetust kaasaegse täiteseadmega Spin ATF4000. Seadmega on võimalik vahetada 100% automaatkäigukastis olev õli. Lisaks on võimalik teostada käigukasti läbipesu, et eemaldada selles olev kulumisest tingitud mustus. Õlivahetuse käigus vahetame käigukasti õlifiltri ja puhastame käigukasti karteri põhja.

Dünaamilist õlivahetust soovitame teha iga 60 tuhande kilomeetri läbisõidu järel, juhul kui ei ole tehtud või ei tehta tavalist automaatkäigukasti õlivahetust. Automaatkäigukasti läbipesu soovitame teha juhul, kui seda on tehtud koos õlivahetusega alates esimesest dünaamilisest õlivahetusest ehk juba esimene kord kui auto läbisõit oli 60 tuhat kilomeetrit.

BUSSI, veo- JA SÕIDUAUTO KLAASIDE VAHETUS NING MÜÜK

Meie spetsialistid omavad aastatepikkust kogemust nii väiksemate kui ka suuremate autode klaaside vahetamisel. Kasutame oma töös ainult parimaid tooteid, tööriistu ja lahendusi. 

Sõiduautode ja väikebusside klaasivahetusel tuleb arvestada u. 2-3 tunnise tööajaga, busside puhul umbkaudu 1 tööpäevaga.

Kuna modernse auto esiklaasil on väga palju erinevaid variante ja võimalusi oleks klaasivahetuse tellimiseks mõistlik tulla autot meile esmalt näitama.

Oleme Sekurit Partneri ametlik koostööpartner. 

AUTO- JA MAJAKLAASIDE KILETAMINE NING TOONIMINE

Toonkile annab võimaluse muuta auto välimust silmatorkavamaks, isikupärasemaks vms ja lisaks sellele on toonkilel veel palju teisi häid omadusi:

-kiled muudavad klaaspinnad vastupidavamaks ja ohutumaks inimesele. Löögi tagajärjel puruneb karastatud klaas sadadeks väikesteks tükkideks ja toonkile hoiab väikseid klaasikilde koos.

-piisava tumedusastmega toonkile aitab varjata soovimatute pilkude eest teie vara

-kile spetsiaalne UV-filter blokeerib kuni 99% UV-kiirgusest

-aitab salongi ülekuumenemise vastu

Meie spetsialistid omavad aastakümnete pikkust kogemust erinavate sõiduautode, busside ja majade klaaside toonimisel ja kiletamisel. Kasutame oma töös ainult kõige uudsemaid lahendusi ja tooteid.

KIVITÄKETE PARANDUS

Vahel võib juhtuda, et eessõitva või vastutuleva auto rataste alt lendab Sinu auto esiklaasi kivi, mis jätab endast “meeldiva” mälestuse täkke näol. Kivitäke ei tähenda alati klaasivahetust.

Kivitäkete parandus on odav, kiire(tööaeg umbkaudu 15 minutit) ja väga effektiivne alternatiiv klaasivahetusele.

Võtke meiega ühendust ja parandame kivitäkke samal päeva.